PL EN

Probuild


Probuild rozpoczął działalność na rynku nieruchomości w 1993 roku, wcielając w życie pionierskie wizje nowoczesnego miasta. Przez ponad dwadzieścia lat działalności firma uczestniczyła w wielu innowacyjnych projektach, rozwijając zakres świadczonych usług i spełniając się w roli zarówno project managera, inwestora zastępczego, inżyniera kontraktu, doradcy inwestycyjnego, by w 2013 roku rozpocząć działalność jako samodzielny deweloper i zarządzać własnym portfelem nieruchomości w największych polskich miastach.

Więcej

Inwestycje


Nasz portfel obejmuje wysokiej jakości powierzchnie biurowo-handlowo-usługowe oraz mieszkaniowe w najatrakcyjniejszych lokalizacjach. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie zajmujemy się również usługami generalnego wykonawstwa i project managementu wykończeń powierzchni dla naszych najemców (fit-out). Sprawdź, jak wyjątkowe lokalizacje zmieniamy w miejsca, w których warto być, uwidaczniając mieszkańcom i najemcom ich potencjał.

Więcej

Współpraca


Skuteczna realizacja inwestycji wymaga zaangażowanego współdziałania dewelopera z architektami, wykonawcami, instytucjami finansującymi oraz władzami miasta. Jest efektem otwartej współpracy, konstruktywnych dyskusji, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, a także jasnego określania wymogów i potrzeb. Prowadzimy ambitne projekty, ponieważ wiemy czego chcemy i wiemy czego chcą nasi partnerzy. To jedna z wielu ich opinii.

Więcej

Zespół


Wiedza, profesjonalizm, odpowiedzialność i charakter – to cechy, których szukamy w pracownikach i kultywujemy na co dzień w naszym zespole. Bo choć naszym celem jest stawianie budynków, Probuild stoi ludźmi. Poznaj profesjonalistów, którzy zmieniają nasze wizje w zyskowne inwestycje.

Więcej

Zespół